23 آبان 1397 ساعت 04:49

- تأمین محصولات و تجهیزات ورزشی و پارکی وفق تفاهم نامه منعقده با شرکت های تولیدکننده واجد شرایط و دارای صلاحیت

 

- خرید و ارائه انواع ماشین آلات سبک و سنگین اعم از سواری ، خدمات شهری ، عمرانی  ، راهسازی و معدنی از قبیل : انواع مخزن شوی ، حمل زباله مکانیزه ، غلتک ، گریدر ، لودر ، بیل مکانیکی ، بیل بکهو ، کامیونت ، کامیون های سنگین ، آتش نشانی و لوازم امداد و نجات ، کانکس و ...
- تهاتر ماشین آلات راهسازی فرسوده با ماشین آلات صفر کیلومتر وفق تفاهم نامه

سازمان همیاری شهرداریهای استان گلستان با هدف کمک به تأمین خودکفایی شهرداریهای عضو (با توجه به وظایف اساسی شهرداریها در تأمین نیازمندیهای شهری و تأسیسات مورد نیاز عمومی) از طریق تجمیع امکانات و افزایش توان مالی شهرداریهای عضو و ایجاد درآمدهای بلندمدت و کوتاه مدت ناشی از تولید ، فعالیتهای اقتصادی و خدماتی و کارگزاری بر طبق اصول بازرگانی و با شخصیت حقوقی مستقل ، تأسیس و برابر مفاد اساسنامه (تأیید وزارت کشور با مجوز شماره 2/34/3/1/20091 مورخه 26/1/78 ) اداره می گردد و می تواند نسبت به انجام کلیه عملیات و معاملات مالی و تجاری و بازرگانی اعم از واردات و صادرات و قبول نمایندگی شرکتها و موسسات تولیدی و خدماتی داخلی و خارجی ، رأساً یا به نمایندگی از طرف شهرداریهای عضو اقدام نماید .

 

 

 

خط مشی کیفی سازمان:

1- ارتقای بهره وری و بهبود مستمر کیفیت با استفاده از روشها و تکنولوزیهای جدید .

2- آموزش نیروی انسانی بعنوان سرمایه های سازمان.

3- افزایش رضایتمندی مشتریان و سهامداران.

4- کمک به توسعه همه جانبه استان در بخش عمران ،صنعت ، معدن،و تجارت.

5- ورود به عرصه طرحهای مشارکتی و سرمایه گذاری در پروژه های سود آور.

6- توسعه بخش بازرگانی و فنی و مهندسی با استفاده از فرصتها و پتانسیل های بومی و جغرافیایی استان.

 

ساختار سازمانی:

ساختار سازمان بر اساس اساسنامه سازمان ونیازمندیهای یک بنگاه اقتصادی ، طراحی و تنظیم و مورد تایید شورای سازمان قرار گرفته است.

 

سه حوزه تخصصی سازمان:

1-حوزه معاونت اداری و مالی

2-حوزه معاونت فنی و مهندسی

3- حوزه معاونت بازرگانی و مشارکت و سرمایه گذاری

اساسنامه سازمان همیاری شهرداریهای استان گلستان به استناد ماده 84 قانون شهرداری و بند 15 ماده 71 قانون تشکیلات ، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور توسط وزارت کشور طی نامه شماره 20091/1/3/34/2 مورخ87/1/26 ثبت و ابلاغ گردید.

ضمنا اساسنامه این سازمان در سال 1383 با شماره ثبت 88 مورد تایید اداره ثبت شرکتها قرار گرفت.

 

اهداف سازمان:

الف) تامین نیاز مندیهای کلیه شهرداریهای استان ، اجرای کلیه عملیات و معاملات مالی و تجاری و بازرگانی اعم از واردات و صادرات و قبول نمایندگی شرکت ها و موسسات تولیدی و خدماتی داخلی و خارجی و قبول پیمانکاری اعم از مسیقیم و غیر مستقیم  و کلیه فعالیت های اقتصادی  که راسا یا به نمایندگی از شهرداریهای استان  می باشد.
ب)یکی دیگر از اهداف دیگر سازمان کمک به تامین خودکفایی شهرداریها از طریق تجمیع امکانات و سرمایه های کوچک و پراکنده آنها می باشد.
ج) کمک به دستگاههای اجرایی  جهت توسعه استان.

برو بالا

Template Design:Dima Group