مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری های استان گلستان طی پیامی فرا رسیدن روز جهانی استاندارد را تبریک گفت. عیس سالکی در این پیام آورده است:

                                                               بسمی تعالی

22 مهرماه- 14 اکتبر را روز جهانی استاندارد نامیده اند. بدیهی است زندگی در جهان بدون استاندارد دشوار و حتی غیر ممکن است که جامعه شهری و مدیریت بر شهر ها نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد. امروزه جامعه شهری با گستردگی و پیچیدگی روزافزون، افزایش و تنوع نیاز ها و کمبود منابع مختلف روبرو است. به همین دلیل برنامه ریزی در راستای تدوین و بکارگیری استانداردهای لازم در انجام کلیه وظایف از ارائه خدمات شهری گرفته تا بکارگیری منابع انسانی متخصص برای مدیران شهری بسیار ضروری به نظر می رسد. بر همین اساس لازم است آن ها با استفاده از روش های نوین مدیریتی،  تبیین و بکارگیری راهبردهای بهبود مدیریت  و استفاده از استاندارد های تعریف شده، انحراف ها و مشکلات موجود در اداره شهر خود را شناسایی کرده و در راستای مرتفع ساختن آن ها گام بردارند.

  استانداردسازی در عصر حاضر از عوامل مهم در زمینه ایجاد، حفظ و ارتقای کیفیت بوده و از این رو شهرداری ها باید مانند سایر سازمان ها دستیابی به استاندارد را از محورهای اساسی فعالیت های خود قرار دهند تا بهترین خدمات به شهروندان عرضه شود. روز جهانی استاندارد بر همه متولیان آن گرامی باد

 

                                                               عیسی سالکی مدیر عامل سازمان همیاری

                                                                     شهرداری های استان گلستان

برو بالا

Template Design:Dima Group