«منشور اخلاقی سازمان همیاری شهرداری های استان گلستان»

 

سازمان همیاری شهرداری های استان گلستان، با هدف کمک به خودکفایی، تامین نیازها و افزایش توان مالی شهرداری های عضو از طریق کمک به ایجاد درآمد پایدار، انجام فعالیت های اقتصادی، تولیدی، بازرگانی سودآور و استفاده بهینه از کلیه منابع تشکیل شده و طبق اصول ذیل فعالیت می نماید: 

 

  • التزام به اخلاق اسلامی

 

  • وظیفه مداری

 

  • احترام به مردم

 

  • قانونگرایی

 

 

   در این سازمان:

 

1- کارکنان در تمامی سطوح با الگو قرار دادن سیره و روش پیشوایان دین، خود را ملزم به رعایت کلیه شئونات اسلامی می دانند.

 

2- کارکنان با آگاهی از فلسفه و آرمانهای انقلاب اسلامی تمام توان خود را در تحقق به این اهداف بکار می بندند.

 

3- کارکنان با درک حساسیت وظایف محوله، در ارائه بهترین خدمت به مردم از تمامی توان خود و امکانات موجود بهره می جویند.

 

4- کارکنان با آگاهی از ضرورت افزایش بهره وری سازمان از کم کاری دوری کرده و در جهت انجام بهتر وظایف توانایی و دانش خود را افزایش خواهند داد.

 

5- کارکنان خود را موظف به رعایت نظم و انظباط دانسته و وظایف خود را با اتکا به اصل مدیریتی ((همواره راه بهتری برای انجام دادن کارها وجود دارد)) انجام می دهند.

 

6- کارکنان سازمان با اعتقاد به اینکه مردم حاکمان اصلی حکومت هستند، در مواجهه با ارباب رجوع، اصل اخلاقی ((خرد در بینش، مدارا در روش و کرامت در منش)) را بکار خواهند بست.

 

7- کارکنان سازمان همواره آمادگی دارند تا راهنمایی های لازم و دقیق را به ارباب رجوع ارائه و آنان را از حقوق خود آگاه ساخته و امور آنان را در سریعترین زمان ممکن انجام دهند.

 

8- کارکنان سازمان در کلیه سطوح، در چارچوب قوانین و مقررات رفتار کرده و با هر تخلفی برخورد می نمایند و در این راه از فریضه امر به معروف و نهی از منکر پیروی می نمایند.

 

 

 

«روابط عمومی سازمان »

برو بالا

Template Design:Dima Group