استاندار گلستان در جلسه شورای سازمان های همیاری شهرداری ها و مدیریت پسماند استان بر ایجاد فضای شادی و مفرح در شهرها به ویژه در ایام نوروز تاکید کرد.

هادی حق شناس در این جلسه که با هدف بررسی موارد مربوط به بودجه سال 99 سازمان ها تشکیل شده بود، بیان داشت: در روشی که با همکاری طرف ایتالیایی برای مدیریت پسماند در گلستان اجرایی خواهد شد به زمین بیشتر و آب کمتر نیاز است که با توجه به اقلیم استان قابل اجرا و برای پیشرفت گلستان مفید است.
وی همچنین اظهار کرد: سال گذشته در ایام نوروز استان گرفتار سیلی کم سابقه شد که امیدواریم با همکاری شهرداریها خاطره تلخ سیل در اذهان مردم کم رنگ شود.
استاندار گلستان در موضوع انتخابات دوم اسفندگفت: با همکاری شهرداریها و مدیریت شهری خوشبختانه کمترین تنش در استان اتفاق افتاد و مشارکت ۵۷ درصدی مردم استان به عنوان چهارمین استان کشور ثبت شد.
رییس شورای سلامت استان همچنین خاطرنشان کرد تا کنون مورد مثبتی از ویروس کرونا گزارش نشده اما آمادگی کامل در سطح استان وجود دارد و مهمترین مسئله با توجه به شیوع گسترده آن رعایت اقدامات بهداشت فردی و رفتارهای پیشگیرانه است. پیش از سخنان استاندار گلستان، عیسی سالکی مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری های گلستان با تشریح بودجه سال 99 سازمان توضیحات مبسوطی را در این زمینه بیان کرد.

برو بالا

Template Design:Dima Group