همایش توجیهی دهیاران استان گلستان با حضور استاندار محترم جناب آقای دکتر حق شناس و مهمان ویژه دکتر جندقیان معاون امور دهیاری های سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، مسئولین استانی، دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی روستاها با مشارکت  دفترامور  روستایی و شورها توسط سازمان همیاری گلستان برگزار گردید .

در همایش مذکور دکتر حق شناس ضمن تبریک 14 تیر روز شهرداری و دهیاری، تصریح کرد: امکانات روستاها در حال حاضر با 30 سال گذشته قابل مقایسه نیست ولی باز شاهد مهاجرت از روستاها به شهرها هستیم و علت اصلی مهاجرت از روستاها به منظور در آمد زایی بیشتر می باشد.

دکتر حق شناس از فعالیت دهیاران برای پیشگیری و مقابله از کرونا تقدیر کرد و افزود: در حال حاضر برخی از شهرهای استان وضعیت قرمز دارند ولی شرایط ما نسبت به اسفند بهتر است و این مهم به مفهوم آن نیست که کمتر پروتکل های بهداشتی رعایت شود و اتفاقا رعایت مسائل بهداشتی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

همچنین در همایش توجیهی دهیاران استان،دکتر جندقیان  معاون امور دهیاری های سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور اظهار کرد:در ارزیابی روستاهای کشور، استان گلستان همواره در رتبه اول تا سوم قرار داشته است.

 

لازم به ذکر است در پایان این همایش آموزشی توجیهی از دهیاران برتر در هر بخش ، یک خانواده شهید روستایی و یکی از پیشکسوتان عرصه خدمت در روستا تقدیر شد.

 

        

    

  

برو بالا

Template Design:Dima Group