حمایت سازمان همیاری شهرداریهای استان گلستان از طرح‌های سرمایه‌گذاری شهرداری گرگان/ تنظیم تفاهم‌نامه همکاری با اداره زندانهای استان

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای استان گلستان با اشاره به اینکه این سازمان می‌تواند در حمایت از طرح‌های سرمایه‌گذاری شهرداری‌ها و جذب سرمایه‌گذار نقش مؤثری داشته باشد، گفت: این سازمان با استفاده از ظرفیت‌های خود موانع و مشکلات در مسیر سرمایه‌گذاری شهرداری‌ها را شناسایی و مرتفع می‌سازد.

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری‌های استان گلستان، علیرضا پرهان در جلسه با شهردار گرگان مبنی‌بر اعلام حمایت و مشارکت در طرح‌های سرمایه‌گذاری این نهاد، افزود: حمایت سازمان همیاری شهرداریهای استان گلستان در حوزه سرمایه‌گذاری از شهرداری گرگان شروع و حمایت از باقی شهرداریهای استان در فازهای بعدی عملیاتی خواهد شد.

وی با تأکید بر اینکه در این حوزه دادستان و دبیر ستاد اقتصاد مقاومتی استان گلستان از طرح‌های پیشنهادی مطرح‌شده حمایت کرده‌اند، ابراز داشت: یکی از سیاست‌های سازمان همیاری شهرداریهای استان گلستان توسعه سرمایه‌گذاری در شهرداریهای استان است.

همچنین مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای استان گلستان از تنظیم تفاهم‌نامه همکاری فی‌مابین اداره زندانهای استان، سازمان همیاری و شهرداری گرگان خبر داد و اظهار داشت: این تفاهم‌نامه به‌منظور ایجاد اشتغال، تأمین المان‌های زیباسازی شهرداری ها، مبلمان شهری و... است که امیدواریم در این حوزه نیز شاهد اتفاقات خوبی در استان باشیم.

برو بالا

Template Design:Dima Group