جلسه شورای سازمان همیاری شهرداری‌های استان گلستان برگزار شد

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های استان گلستان با اشاره به اینکه یکی از دغدغه‌های استاندار استان گلستان رعایت موازین و قوانین حمایتی محیط‌زیست در کل استان و جزیره آشوراده است، گفت: امیدواریم با پشتکار استاندار استان گلستان و حمایت از این طرح، شاهد ورود به اقتصاد دریا محور در استان گلستان باشیم.

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداریهای استان گلستان، علیرضا پرهان در این جلسه که باحضور و ریاست استاندار استان گلستان، معاونت هماهنگی امور عمرانی و شهرداران استان برگزار شد، افزود: طرح جزیره آشوراده و طرح طبیعت گردی در کمیته‌ی ملی طبیعت‌گردی با اهتمام و پشتکار استاندار استان تعیین تکلیف شد.

وی با بیان اینکه در این جلسه گزارش عملکرد سازمان در حوزه‌های بازرگانی فنی و مهندسی، حقوقی و املاک، گردشگری، رفاهی و ... ارائه داده شد، ابراز داشت: رسیدگی به مصوبات و تصویب آنها و تعیین اعضای جدید هیئت‌مدیره از جمله اقدامات انجام گرفته در این جلسه بود.

شایان ذکر است، مدیر عامل سازمان همیاری و شهرداریهای استان گلستان در پایان، اظهار داشت: در این جلسه موضوعاتی چون مدیریت شهری، چالش‌ها و راهکارهای پیشنهادی و تأکیدات مستمر استاندار استان گلستان بر خدمت‌رسانی بهینه به شهروندان شهرهای استان مطرح شد.

برو بالا

Template Design:Dima Group